چند پیشنهاد برای گذراندن اوقات فراغت در تابستان


 

چند پیشنهاد برای گذراندن اوقات فراغت در تابستان

با توجه به این‌که تابستان در راه است ممکن است این سؤال مطرح شود که اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانند. پر کردن اوقات فراغت باید با یک برنامه‌ریزی اصولی همراه باشد. در این میان باید اولویت‌هایی را در نظر بگیرید که بیش‌تر به آن نیاز دارید:

1.مسافرت: سفرهای چندروزه که باعث تقویت روحیه و انرژی‌بخش است؛ سفری که نه‌چندان وقت‌گیر باشد و نه‌چندان هزینه‌بر. این سفرها می‌تواند فرصتی به وجود آورد تا بتوانید طبیعت شهرها و جنبه‌های مثبت آن را بشناسید.

2. شرکت در کلاس‌های آموزشی، ورزشی و...: شاید با خودتان بگویید تابستان و کلاس رفتن؟ ولی اگر بدانید جنس این کلاس‌ها چه‌قدر با کلاس‌های مدرسه فرق می‌کند حتماً در آن‌ها شرکت می‌کنید.

3. تماشای برنامه‌های تلویزیون: می‌توانید در این ایام ساعاتی را هم به تماشای برنامه‌های تلویزیونی اختصاص دهید ولی حواستان باشد که نباید بیش از حد افراط کنید.

4. کتاب،کتاب و باز هم کتاب: در این ایام گذشته از بازی و تفریح و سرگرمی نباید از درس و مطالعه فاصله بگیرید. اگر خیلی حوصله‌ی دست گرفتن کتاب یا رفتن به کتاب‌فروشی و کتابخانه را ندارید می‌توانید کتاب‌های درسی الکترونیکی رایگان را دانلود کنید و به مطالعه بپردازید. مطالعه در این ایام حسابی احساستان را متفاوت خواهد کرد.

/ 0 نظر / 48 بازدید